Bezprocentu līzings

Skandimebeles.lv piedāvā iespēju iegādāties preces bezprocentu līzingā līdz pat 12 mēnešiem. 

Bezprocentu līzings uz 12 mēnešiem pieejams precēm, kurām jau nav spēkā esoša atlaide. Ja precei ir spēkā esoša atlaide, bezprocentu līzings pieejams uz 6 mēnešiem.

Preču patēriņa kredīts ir ērts un izdevīgs paņēmiens, lai iegūtu finansējumu nepieciešamo preču iegādei. Pastāv iespēja noformēt pirkumu kredītā, izmantojot sekojošo līzinga kompāniju piedāvājumus:

  • HOLM BANK


Piemērs:

Bezprocentu līzings bez pirmās iemaksas ar nomaksas termiņu līdz 12 mēnešiem! Piemērs: preces cena 300 €, termiņš: 12 mēneši, pirmā iemaksa: 0 €, ikmēneša maksājums: 25 €, pārmaksa: 0 €. Bezprocentu līzinga preces mūsu e-veikalā atradīsiet pēc īpašas 0% zīmes preces attēlā. Līzingu ir iespējams noformēt, sūtot mums e-pastu uz [email protected] vai mūsu salonos - Rīgā, Dārzciema ielā 91 vai Tukumā, Brīvības laukumā 4.

Bezprocentu līzingu nodrošinam sadarbībā ar Holm Bank. Dokumentu noformēšanai ir nepieciešama derīga pase vai personas apliecība (eID). Pakalpojums pieejams tikai fiziskām personām. 

 

Līzinga līgumu var parakstīt tikai tā persona, kura ir norādīta līgumā par kredīta saņemšanu. 

Skandimebeles.lv aicina aizņemieties atbildīgi! Pirms aizņemties, izvērtējiet savas finansiālās iespējas.

Pirms kredīta noformēšanas, lūdzam iepazīties ar mūsu veikala noteikumiem un preču piegādes noteikumiem.PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ


PLAŠS SORTIMENTS