Grāmatu skapis (Iga kolekcija)

€379.00

€569.00

PIEEJAMS

  • Preces kods: Grāmatu skapis (Iga kolekcija)

Grāmatu skapis no I`ga bērnistabas mēbeļu kolekcijas.

I`ga ir universāls bērnu un jauniešu mēbeļu komplekts, kam raksturīgs mūžīgais skandināvu dizains. Kolekcija ir veidota no laminētiem dēļiem apvienojumā ar dižskabārža koksni, kas pārklāta ar dabīgām eļļām.

Grāmatu skapim ir 3 plaukti un 1 atvilktne. Tas ir veidots pēc mūsdienu tehnoloģijām, aprīkots ar bremžu sistēmu un pašaizvēršanās mehānismu.

Grāmatu skapja izmēri:  W 44 × L 70.5 x H 186 cm.

Pieejamie papildus aksesuāri: tekstila pārklājums.


Materiāli un konstrukcija

Mēbeles ir izgatavotas no augstas kvalitātes kokmateriāliem - masīva dižskabārža. Vienkāršais dizains dod jums brīvību pievienot aksesuārus un citu dekoru, lai mainītu telpas izskatu. I`ga mēbeļu komplekts ir krāsots ar ekoloģiskām ūdens krāsām.


Apskati pilno šī ražotāja katalogu (.PDF formātā)


Šo preci ir iespējams iegādāties uz nomaksu līdz 12 mēnešiem - bez pirmās iemaksas un ar 0% likmi!

Bezprocentu līzings bez pirmās iemaksas ar nomaksas termiņu līdz 12 mēnešiem! Piemērs: preces cena 300 €, termiņš: 12 mēneši, pirmā iemaksa: 0 €, ikmēneša maksājums: 25 €, pārmaksa: 0 €. Bezprocentu līzinga preces mūsu e-veikalā atradīsiet pēc īpašas 0% zīmes preces attēlā. Līzingu ir iespējams noformēt, sūtot mums e-pastu uz info@skandimebeles.lv vai mūsu salonos - Rīgā, Pētersalas ielā 14A un Liepājā, Graudu ielā 34.

Bezprocentu līzingu nodrošinam sadarbībā ar "Best Līzings". Dokumentu noformēšanai ir nepieciešama derīga pase vai personas apliecība (eID). Pakalpojums pieejams tikai fiziskām personām. 

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu


PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ


PLAŠS SORTIMENTS