PRIVĀTUMA POLITIKA

Šajā Privātuma politikā ir aprakstīts, kā šīs vietnes īpašnieks ("mēs", "mūsu" vai "mūsu uzņēmums") ievāc, izmanto un koplieto personisko informāciju, kad jūs izmantojat šo vietni (turpmāk - "Vietne") un tajā integrētos e-komercijas pakalpojumus. Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt, ka esat iepazinies ar mūsu privātuma politiku.PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠO PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA

Mēs apkopojam personisko informāciju, ko jūs sniedzat mums, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, telefona numuru un piegādes un norēķinu informāciju, kad veicat pirkumu vai izveidojat kontu mūsu vietnē. Mēs arī apkopojam jūsu personisko informāciju no mūsu vietnes lietošanas, piemēram, jūsu IP adresi, pārlūka tipu un operētājsistēmu.

Turklāt mūsu vietne izmanto Cloudflare drošības pakalpojumus, lai aizsargātos pret nevēlamu pastu (spamu) un ļaunprātīgu vietnes izmantošanu. Cloudflare var ievākt jūsu personisko informāciju no mūsu vietnes lietošanas. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā Cloudflare rīkojas ar personisko informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu drošības pakalpojuma sniedzēja privātuma politiku šeit: Cloudflare privātuma politika.Mūsu vietne var arī izmantot trešo pušu pakalpojumus no X (iepriekš zināms kā Twitter), Google un Meta Platforms (iepriekš zināms kā Facebook), piemēram, Meta Pixel, X Analytics, X Ads, Google Analytics, Google Ads un Instagram Insights, lai sekotu vietnes aktivitātēm un piedāvātu personalizētu reklāmu. Šie pakalpojumi var ievākt personisko informāciju no mūsu vietnes lietošanas. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā šie pakalpojumu sniedzēji apstrādā personisko informāciju, lūdzu, apskatiet viņu privātuma politikas:


KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJU

Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai:

  1. Nodrošinātu un uzlabotu mūsu vietni,
  2. Apstrādātu jūsu pirkumus un maksājumus,
  3. Sazinātos ar jums par jūsu pasūtījumiem un mūsu produktiem un pakalpojumiem,
  4. Izpildītu likumīgas saistības.

Mēs arī izmantojam jūsu personisko informāciju mārketinga nolūkos, piemēram, lai sniegtu personalizētu reklāmu caur X (iepriekš zināms kā Twitter), Google un Meta Platforms (iepriekš zināms kā Facebook) pakalpojumiem.

 

 

KĀ MĒS KOPĪGOJAM JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJU

Mēs kopīgojam jūsu personisko informāciju ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kas palīdz mūsu vietnei darboties, apstrādāt jūsu pirkumus un maksājumus, kā arī sniegt mārketinga un reklāmas pakalpojumus.

Mēs varam kopīgot jūsu personisko informāciju ar šādiem pakalpojumu sniedzējiem:

Mēs varam arī kopīgot jūsu personisko informāciju, lai izpildītu likumīgas saistības, piemēram, ievērot likumus, īstenotu mūsu darbības politiku un aizsargāt mūsu tiesības un citu personu tiesības.


PERSONAS DATU APSTRĀDES JURIDISKIE PAMATI

Mēs apstrādājam jūsu personas datus šādos nolūkos:


JŪSU TIESĪBAS

Jums ir tiesības piekļūt, labot un dzēst jūsu personisko informāciju, ko mēs apkopojam un uzturam. Jums ir arī tiesības iebilst pret jūsu personisko informāciju apstrādi, pieprasīt datu apstrādes ierobežošanu attiecībā uz datu subjektu un tiesības uz datu pārnesamību.

Lai izmantotu šīs tiesības, lūdzu, izmantojiet mūsu sniegtos GDPR e-pakalpojumu veidus:

Jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei. Latvijā tā ir Datu valsts inspekcija. Vairāk informācijas: Datu valsts inspekcija.


DATU UZGLABĀŠANA

Mēs uzglabājam jūsu personiskos datus tik ilgi, cik nepieciešams, lai nodrošinātu un uzlabotu mūsu vietni, apstrādātu jūsu pirkumus un maksājumus, kā arī lai ievērotu likumīgas saistības. Ja nav iespējams norādīt konkrētu laikposmu, mēs sniegsim precīzāku kritēriju aprakstu.


TREŠO PUŠU ATRUNA

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu uzņēmums nav atbildīgs par to, kā trešās puses un uzņēmumi apstrādā jūsu personisko informāciju, ieskaitot, bet ne tikai, X (iepriekš zināms kā Twitter), Google, Meta Platforms (iepriekš zināms kā Facebook) un Cloudflare. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, skatiet viņu attiecīgās privātuma politikas.


ŠĪS PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo privātuma politiku. Mēs informēsim jūs par jebkurām izmaiņām, ievietojot vietnē jauno privātuma politiku.

Jums ir ieteicams periodiski pārskatīt šo privātuma politiku, lai konstatētu jebkādas izmaiņas, vadoties pēc pēdējā grozījuma norādes šīs lapas lejas daļā.

 

SAZINĀTIES AR MUMS

Ja jums ir jautājumi vai bažas par šo privātuma politiku vai mūsu privātuma praksi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected]

Reģistrētais nosaukums: Raeco SIA

Reģistrācijas numurs, datums: 40103395036, 18.03.2011

Juridiskā adrese: Tukuma nov., Tukums, Zvirgzdu iela 8, LV-3101, Latvija

Faktiskā adrese: Dārzciema iela 91, Rīga, LV-1073, Latvija

 

Personas datu pārzinis: Uzņēmums SIA RAECO

Pēdējais grozījums: 10.07.2024