Drēbju skapis ar 3 durvīm (Snap kolekcija)

€719.00

€1079.00

PIEEJAMS

  • Preces kods: Drēbju skapis ar 3 durvīm (Snap kolekcija)

Drēbju skapis no SNAP bērnistabas mēbeļu kolekcijas.

Snap ir ļoti estētiska mēbeļu kolekcija bērniem ar mūžīgu, jauneklīgu dizainu un klasisku stilu. Dažādas mēbeļu iespējas un to funkcionalitāte nodrošina, ka šo kolekciju var izmantot jebkura bērna istabas dekorēšanai - jebkurā vecumā, lai viņi to izbaudītu daudzus gadus.

Šis skapis ir īpaši ietilpīgs un ir aprīkots ar mūsdienu tehnoloģijām - bremžu sistēmu un pašaizvēršanās sistēmu.

Skapim ir 4 plaukti vidējā nodalījumā , un 2 plaukti un drēbju pakaramo sliedes katrā no pusēm (gan pa labi, gan pa kreisi).

Pēc vajadzības jūs variet pasūtīt vēl papildus plauktus.

Drēbju skapja izmēri:  W 145.5  × L 56 x H 195 cm.


Materiāli un konstrukcija

Mēbeles ir izgatavotas no augstas kvalitātes laminētiem dēļiem, MDF plātnēm un dižskabārža koka, ar mīksto aizvēršanas sistēmu durvīm un atvilktnēm. Vienkāršais dizains dod jums brīvību pievienot aksesuārus un citu dekoru, lai mainītu telpas izskatu.

Mēbeles ir krāsotas ar ekoloģiskām krāsām uz ūdens bāzes, kas nodrošina labu elpojamību un novērš alerģiju riskus.


Apskati pilno šī ražotāja katalogu (.PDF formātā)


Šo preci ir iespējams iegādāties uz nomaksu līdz 12 mēnešiem - bez pirmās iemaksas un ar 0% likmi!

Bezprocentu līzings bez pirmās iemaksas ar nomaksas termiņu līdz 12 mēnešiem! Piemērs: preces cena 300 €, termiņš: 12 mēneši, pirmā iemaksa: 0 €, ikmēneša maksājums: 25 €, pārmaksa: 0 €. Bezprocentu līzinga preces mūsu e-veikalā atradīsiet pēc īpašas 0% zīmes preces attēlā. Līzingu ir iespējams noformēt, sūtot mums e-pastu uz info@skandimebeles.lv vai mūsu salonos - Rīgā, Pētersalas ielā 14A un Liepājā, Graudu ielā 34.

Bezprocentu līzingu nodrošinam sadarbībā ar "Best Līzings". Dokumentu noformēšanai ir nepieciešama derīga pase vai personas apliecība (eID). Pakalpojums pieejams tikai fiziskām personām. 

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu


PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ


PLAŠS SORTIMENTS