Piegādes informācija

Piegāde precēm tiek veikta visā Latvijā un ārpus tās.

Katra mēbele tiek izgatavota pēc klienta izvēlētas komplektācijas un piegādes laiks preču grupām atšķiras:

  • Dīvāni un atpūtas krēsli tiek piegādāti 5-7 nedēļu laikā
  • Gultas tiek piegādātas 5-7 nedēļu laikā
  • Lampas tiek piegādātas 2-4 nedēļu laikā
  • Matrači tiek piegādāti 3-5 darba dienu laikā

Atsevišķos gadījumos, piegādes termiņi var tikt saīsināti. 

Piegāde Rīgā 35Eur

Piegāde Pierīgā 35-45Eur

Piegāde Tukumā 20-30Eur

Piegāde citās Latvijas pilsētās - pēc vienošanās*

Piegāde Latvijas novados pēc vienošanās*

*Cenas ir norādītās aptuvenas. Visas piegādes tiek aprēķinātas individuāli pēc aprēķināto kilometru skaita no Rīgas vai no Tukuma.  • Visas mēbeles visā Latvijā vai ārpus tās tiek piegādātas līdz kāpņu telpai vai privātmājai. (Līdz vietai, kur var piebraukt ar piegādes mikroautobusu).
  • Mēbeļu piegādi mēs veicam ar savu specializēto transportu - mēs uzglabājam un uzņemamies atbildību par Jūsu mēbelēm, līdz tas droši sasniedz Jūsu mājas.
  • Jums ir iespēja arī pašiem izņemt pasūtījumu no mūsu noliktavām Rīgā, Dārzciema ielā 91 un Tukumā, Brīvības laukumā 4, iepriekš veicot pilnu apmaksu par veikto pasūtījumu.
  • Par papildus samaksu, mēs varam piedāvāt Jums mēbeļu uznešanu vai ienešanu, neatkarīgi no stāvu daudzuma un mēbeļu apjoma (ja pieejams).

Par mēbeļu piegādi, mēs vienmēr iepriekš informējam telefoniski, lai vienotos par piegādes laikiem.

Parasti mēbeles tiek piegādātas izjauktā veidā (izņēmuma gadījumā, konsultants par to iepriekš brīdina, ja mēbeles būs saliktā veidā). Visas ir oriģinālajos iepakojumos, kuriem klāt nāk montāžas instrukcija un visa nepieciešamā furnitūra, lai saliktu mēbeli.

Piegādes laiks sāk darboties no brīža, kad konsultants ir Jūs sazvanījis un apstiprinājis Jūsu pasūtījumu. (E-pastā un SMS formā arī atnākot informācijai par pasūtījuma apstiprināšanu).

Pieņemot preces, pārbaudiet preču stāvokli un parakstiet pieņemšanas dokumentu - pavadzīmi. Gadījumā, ja preces pieņemšanas laikā esat pamanījuši preces bojājumu vai defektu vai arī komplektāciju neatbilstību pasūtītajam, noteikti pārbaudiet pavadzīmi. Ja neatbilstību vai preces defektu pamanījāt vēlāk, noteikti zvaniet uz tālruņa numuru +37125755739 vai rakstiet mums uz e-pastu [email protected].

Ja izvēlaties veikt apmaksu ar skaidru naudu, tad būtu vēlams sagatavot precīzu naudas summu.


PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ


PLAŠS SORTIMENTS