Skandi Mēbeles
Jūsu grozs

AMALFI Karstais koka kubls

AMALFI Karstais koka kubls
AMALFI Karstais koka kubls
AMALFI Karstais koka kubls
-14 %
AMALFI Karstais koka kubls
AMALFI Karstais koka kubls
AMALFI Karstais koka kubls
Sadarbībā ar (ESTO LV AS) piedāvājam iespēju iegādāties jebkuru preci izmantojot bezprocentu līzinga vai nomaksas iespēju, līdz pat 12 mēnešiem.

Kāpēc izvēlēties bezprocentu līzingu vai nomaksu?

  • Bezprocentu līzinga vai nomaksas iespēja ir ērts un izdevīgs finansēšanas risinājums, lai iegādātos vajadzīgās preces tulīt, bet par tām norēķinoties vēlāk.

Ar ESTO iegūstiet bezprocentu līzinga vai nomaksas priekšrocības bez pirmās iemaksas un ar nomaksas termiņu līdz 12 mēnešiem.

  • Piemērs: Preces cena 300 €, termiņš: 12 mēneši, pirmā iemaksa: 0 €, ikmēneša maksājums: 25 €, kopējā pārmaksa: 0 €.

Līzingu un nomaksu varat noformēt arī apmeklējot mūsu salonu Dārzciema ielā 91, Rīga, Latvija.

Dokumentu prasības:

  • ESTO LV AS (Dokumentu noformēšanai nepieciešams Smart-ID, eParaksts eID, eParaksts eID mobile, ESTO konts vai banka Swedbank, Luminor, SEB vai Citadele).

Līguma nosacījumi:

  • Līzinga līgumu drīkst parakstīt tikai tā persona, kura ir norādīta kredīta saņemšanas līgumā.

Papildu informācija:

Finansiālā atbildība:

  • Aicinām aizņemties atbildīgi! Pirms aizņemties, lūdzu, izvērtējiet savas finansiālās iespējas.
AMALFI Karstais koka kubls

Preces apraksts

"Amalfi" - koka karstais kubls ar skandināvu dizaina pieskārienu, ir gan vizuāli pievilcīgs, gan funkcionāls papildinājums jebkurai dārza vai terases relaksācijai. Tā dizains balstās uz skandināvu estētiku un kvalitatīvu koka izmantošanu, nodrošinot gan ilgstošu izturību, gan dabisku pievilcību.

Šis kubls ir izgatavots no augstas kvalitātes koka, kas garantē izcilu izturību un estētisku pievilcību. Ar diametru 200cm un augstumu 100 cm, tas nodrošina pietiekami daudz vietas vairāku personu komfortablai atpūtai vienlaicīgi.

Iekšpusē kubls ir aprīkots ar termoizolācijas materiālu, kas saglabā ūdens temperatūru ilgāku laiku, nodrošinot ilgstošu atpūtu.

Modernā ūdens sildīšanas sistēma "Amalfi" karstajam kublam ļauj regulēt temperatūru pēc vēlmēm, radot ideālu atpūtas vidi.

Papildus tam, "Amalfi" koka karstais kubls piedāvā iespēju mainīt krāsu gan ārpusē, gan iekšpusē, kā arī vāka krāsu. Tāpat ir pieejama hidromasāžas un LED gaismas iespēja, lai papildinātu atpūtas pieredzi. Var pasūtīt arī iebūvētu vai ārēju krāsns variantu atkarībā no jūsu vēlmēm.

Ar savu skandināvu dizainu un augsto funkcionalitāti "Amalfi" koka karstais kubls ir lielisks elements, kas pievienos eleganci un komfortu jebkuram dārzam vai terasei.

"Amalfi" - koka karstais kubls: skandināvu dizaina un komforta sintēze, lai pilnībā izbaudītu relaksējošus brīžus!

Cena norādīta ar integrēto krāsni, LED apgaismojumu un hidromasāžu

  • Modelis: Amalfi
  • Izmēri (P x D x A): 200.00cm x 200.00cm x 100.00cm
Šī piedāvājuma beigas:
Diena
Stunda
Min.
Sek.
2950.00€
3450.00€
Vai 12 mēneši = 245.83
Šo preci ir iespējams iegādāties uz nomaksu līdz 12 mēnešiem - bez pirmās iemaksas un ar 0% likmi!
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu.
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.