Skandi Mēbeles
Jūsu grozs

Arhitekti un dizaineri

Mēs + Jūs = Neierobežotas iespējas: Pievienojies tagad!


Skandināvu dizaina mēbeļu salons „Skandi Mēbeles” aicina pievienoties mūsu ekskluzīvai sadarbības programmai! Mēs meklējam dizaina studijas, arhitektu birojus, kā arī individuāli praktizējošus dizainerus un arhitektus, kuri vēlas izmantot iespēju piedalīties augstas klases interjera veidošanā.


Mūsu sadarbības programma ir rūpīgi izstrādāta, lai nodrošinātu efektīvu informācijas apmaiņu un izveidotu sinerģiju, kas palīdzēs abpusēji izdevīgās attiecībās.


Mūsu plašajā sortimentā jūs atradīsiet ne tikai gultas un dīvānus ar auduma vai ādas apdari, bet arī krēslus, pufus, augstvērtīgas korpusa mēbeles, skapjus, kumodes un ēdamgaldus. Papildiniet šo klāstu ar guļamistabas mēbelēm un matračiem, dizaina apgaismojumu un interjera aksesuāriem, un jūs iegūsiet pilnīgu piedāvājumu jebkuram mājoklim.


Ja jūs esat ieinteresēts uzzināt vairāk par mūsu sadarbības iespējām, lūdzam aizpildīt zemāk pieejamo partnera pieteikuma formu. Mūsu partneru menedžeris ar Jums sazināsies, lai apspriestu tālākās detaļas.


Lai sazinātos ar mums tieši, lūdzu, izmantojiet šādus kontaktus:

Partnera pieteikuma kontaktu forma

Captcha
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.