Skandi Mēbeles
Jūsu grozs

Vēsture un misija

Mūsu ceļš uz harmonisku dzīves telpu

Vēsture un misija

Kopš mūsu dibināšanas 2011. gadā, Skandi Mēbeles tika izveidotas ar vienu skaidru misiju: piedāvāt augstas kvalitātes, funkcionālas un estētiski pievilcīgas skandināvu dizaina mēbeles. Sākotnēji mūsu fokuss bija uz Latvijas tirgu; tomēr, nepārtraukti uzturot augstu kvalitātes līmeni un integrējot inovācijas, mēs esam auguši līdz starptautiskam līmenim. Šobrīd mēs lepojamies ar aktīvu klātbūtni ne tikai Latvijā, bet arī plašāk Baltijā un citās Eiropas valstīs. Mūsu misija ir kļūt par Jūsu uzticamāko pavadoni ceļojumā uz ideālu un harmonisku dzīves telpu. Tā ir telpa, kura ir piepildīta ne tikai ar skandināvu dizaina stilu, bet arī ar tā raksturīgo praktiskumu un funkcionalitāti.


Produktu klāsts

Mēs lepojamies ar plašu un daudzveidīgu mēbeļu klāstu, kas aptver visu no izvelkamiem dīvāniem līdz smalkām viesistabas, bērnistabas un virtuves iekārtām. Izvelkamie dīvāni piedāvā ideālu kombināciju starp komfortu un efektivitāti, padarot tos neaizstājamus kompaktās telpās. Mūsu klasiskie dīvāni, gultas un matrači ir meistardarbi, kas veidoti ar precizitāti un izmanto tikai augstākās kvalitātes materiālus. Un lai padarītu katru produktu patiešām unikālu, lielākā daļa mūsu mēbeļu ir pieejamas ar vairāk nekā 200 dažādu audumu vai ādas apšuvumiem un personalizētiem izmēriem.

Mūsu krēsli ir tikpat eleganti, cik ērti, piedāvājot nevainojamu relaksāciju pēc nogurdinošas dienas. Galdi izceļas ar savu dizainu un funkcionalitāti. Ja jūs meklējat kvalitatīvas mēbeles āra telpām, mūsu dārza mēbeles ir izstrādātas tā, lai saglabātu stilu un praktiskumu ārējās vides apstākļos.

Viesistabas, bērnistabas un virtuves mēbeles ir veidotas ar skandināvu dizaina esenci prātā: vienkāršību, funkcionalitāti un estētiku. Ja jūs meklējat ko īpašu un unikālu, mūsu ekskluzīvās kolekcijas, kas radītas sadarbībā ar vadošajiem skandināvu mēbeļu ražotājiem, nes sevī augstu kvalitāti, modernu estētiku un ilgtspēju.


Kvalitātes garantija: 

Katra mūsu mēbele ir veidota, izmantojot tikai augstākās kvalitātes izejvielas, lai nodrošinātu produkta ilgtermiņa izturību un funkcionalitāti. Mēs esam pārliecināti par saviem produktiem un piedāvājam garantiju kā apliecinājumu mūsu nešaubīgai uzticībai tam, ko darām. Ja gadījumā tomēr radīsies kāda problēma ar mūsu produktu, jūs varat paļauties uz mūsu kvalificētajiem speciālistiem un ražotājuzņēmumu specializēto pēcpardošanas servisu. Preces aizvietošana vai remonts tiks veikts ātri un efektīvi, lai nodrošinātu jūsu pilnīgu apmierinātību.

PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.