Skandi Mēbeles
Jūsu grozs

VILMERS audumi un ādas

VILMERS audumi un ādas

Mēbeļu apšuvums ir viens no svarīgākajiem aspektiem, izvēloties dīvānu savai telpai. Katram no mums apsēžoties dīvānā, patīk justies mājīgi un ērti, un kas gan to var labāk paveikt, kā izmantojot dīvāna apdari, kas jums patiks vēl daudzus gadus.

AUDUMS

Auduma apdare ir klasiska izvēle dīvānam, kas izskatās labi un neprasa daudz kopšanas. Ražotājs VILMERS izmanto Oeko-tex® sertificētus mēbeļu audumus, tāpēc tas nesatur alerģiju veicinošas vai citas kaitīgas ķīmiskas vielas un garantē, ka materiāli tiek ražoti drošos sociālajos un vides apstākļos.

ĀDA

Āda ir lieliska izvēle dīvānam, kas ir mūsdienīgs un mūžīgs. Pareizi uzturot un apstrādājot ādas apdares dīvānu, tas izskatīsies labāk ar vecumu un kalpos gadiem ilgi. Par cik tas ir dabīgs materiāls, ir pilnīgi normāli, ka ādai ir nevienmērīgs izskats – krokas, kas nav defekti, bet gan dabiskas īpašības, kas liek katram dīvānam izskatīties unikālam.

Pilno audumu katalogu var apskatīt (.PDF) , spiežot šeit


PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.