Drēbju skapis ar 3 durvīm (Calmo kolekcija)

€895.00

€1325.00

PIEEJAMS

  • Preces kods: Drēbju skapis ar 3 durvīm (Calmo kolekcija)

3 durvju drēbju skapis no CALMO bērnistabas mēbeļu kolekcijas.

Calmo ir klasiska mēbeļu kolekcija bērniem ar mūžīgu, jauneklīgu dizainu un universālu stilu. Dažādas mēbeļu iespējas un to funkcionalitāte nodrošina, ka šo kolekciju var izmantot jebkura bērna istabas dekorēšanai - jebkurā vecumā, lai viņi to izbaudītu daudzus gadus.

Šis skapis ir īpaši ietilpīgs un ir aprīkots ar mūsdienu tehnoloģijām - bremžu sistēmu un pašaizvēršanās sistēmu. Skapim ir 4 plaukti vidus nodalījumā, 2 plaukti un drēbju pakaramo sliedes vienā pusē un 2 plaukti un drēbju pakaramo sliedes otrā pusē.

Standarta iepakojumā ietilpst: 4 plaukti vidus nodalījumā un 4 plaukti, un 2 drēbju pakaramo sliedes ārējiem nodalījumiem. Pēc vajadzīgas jūs variet pasūtīt vēl papildus plauktus (maksimums - 4gb). Vidējās durvis var būt gan labajā gan kreisajā pusē.

Grāmatu skapja izmēri:  W 56  × L 156.2 x H 204.8 cm.


Materiāli un konstrukcija

Mēbeles ir izgatavotas no augstas kvalitātes MDF, ar mīksto aizvēršanas sistēmu durvīm un atvilktnēm. Tas ir pieejams baltā un pelēkā krāsā. Noapaļoti metāla rokturi skaisti papildina mēbeles un ir drošāki bērniem. Vienkāršais dizains dod jums brīvību pievienot aksesuārus un citu dekoru, lai mainītu telpas izskatu.


Apskati pilno šī ražotāja katalogu (.PDF formātā)


Šo preci ir iespējams iegādāties uz nomaksu līdz 12 mēnešiem - bez pirmās iemaksas un ar 0% likmi!

Bezprocentu līzings bez pirmās iemaksas ar nomaksas termiņu līdz 12 mēnešiem! Piemērs: preces cena 300 €, termiņš: 12 mēneši, pirmā iemaksa: 0 €, ikmēneša maksājums: 25 €, pārmaksa: 0 €. Bezprocentu līzinga preces mūsu e-veikalā atradīsiet pēc īpašas 0% zīmes preces attēlā. Līzingu ir iespējams noformēt, sūtot mums e-pastu uz info@skandimebeles.lv vai mūsu salonos - Rīgā, Pētersalas ielā 14A un Liepājā, Graudu ielā 34.

Bezprocentu līzingu nodrošinam sadarbībā ar "Best Līzings". Dokumentu noformēšanai ir nepieciešama derīga pase vai personas apliecība (eID). Pakalpojums pieejams tikai fiziskām personām. 

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu


PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ


PLAŠS SORTIMENTS