Skandi Mēbeles
Jūsu grozs

Septiņi akcenti jūsu mājokļa iekārtošanai

Septiņi akcenti jūsu mājokļa iekārtošanai

Vienas receptes ideālā interjera izveidošanai nav – svarīgāki ir jūsu iedvesmas avoti un noskaņa, ko vēlaties panākt, nevis sekošana noteikta stila likumiem.

Šobrīd pārsātināti, smagnēji un daudzslāņaini interjeri ir nozuduši no skatuves, dodot vietu nesarežģītai, harmoniskai dzīves telpai, kurā salikti īstie akcenti un kas ir arī funkcionāla – tā dēvētajam skandināvu stilam.

Piedāvājam septiņas idejas, kas palīdzēs salikt punktus uz «i» jūsu dzīves telpā.

Dabīgi materiāli. Aizvien lielāka uzmanība tiek pievērsta detaļām, materiālu kvalitātei un dabiskumam – izvēle tiek izdarīta par labu kokam, stiklam, akmenim, linam, satīnam, zīdam. Tās ir klasiskas vērtības, kuras kādā jaukā dienā neizies no modes. Augstvērtīga masīvkoka galda iegādē ieguldītie līdzekļi noteikti atmaksāsies – gan kalpošanas kvalitātes, gan tā estētiskās vērtības ziņā.

 

Kvalitatīvs un ērts dīvāns. Dīvāns bieži kļūst par mājas dvēseli, pildot tās centrālās vietas funkciju. Tā ir miera osta, kur pavadīt laiku vienatnē, kopā ar ģimeni vai viesiem, tāpēc, izvēloties dīvānu, nevajadzētu ļauties kompromisu vilinājumam.

Ja jūsu dzīves telpa ir neliela, vērts apsvērt izvelkamu dīvānu – tas lieliski noderēs, ja būs jāizgulda kāds vēlīns ciemiņš.

Kas attiecas uz krāsām, tad svarīgāka par modes tendencēm ir apkārtējā vide un noskaņa – ja telpā valda mierīgi, piezemēti toņi, dīvāns mierīgi varētu kļūt par tās pamanāmāko akcentu. Un otrādi – ja apkārt viss jau ir gana piesātināts krāsās, formās un faktūrās, dodiet priekšroku klasiskam dīvānam neitrālā tonī – pelēkam, krēmkrāsas, burgundieša vai olīvzaļam.

Dizaina akcents. Ja jūsu interjers strikti pakārtots funkcionalitātei vai ieturēts klasiskā, pat konservatīvā stilā, nebaidieties tajā ielikt kādu iedvesmojošu un drosmīgu dizaina lietu, kas piešķirs telpai raksturu. Tā var būt tikpat labi ikoniska dizaina lampa, kā neparasts koka un metāla kombinācijas kafijas galdiņš – galvenais, lai tas būtu jūs emocionāli uzrunājis.

 

Pilnvērtīgs komforts. Gada aukstajā periodā biežāk kā vasarā izvēle krīt par labu palikšanai mājās, un ir svarīgi, lai tur būtu vieta, kurā iegrimstot, var uz mirkli aizmirst par visām raizēm un negaisu aiz loga. Tas varētu būt izcilas kvalitātes klubkrēsls (starp citu, laba alternatīva gadījumā, ja vietas trūkuma dēļ dīvānu telpā nav iespējams ievietot) vai mazāki akcenti, ar ko papildināt jau esošo interjeru – dabisku, mīkstu un sildošu materiālu pledi vai dekoratīvie spilveni ar oriģinālu apdruku.

Polsterēts gultas galvgalis. Tendenču mednieki prognozē, ka nākamajā gadā gultas galvgaļa ierasto koku aizvien biežāk aizstās pamanāms polsterējums – no minimālistiska līdz pompozi krāšņam. Ja vēlaties guļamistabā ieviest kādas pārmaiņas, šis ir relatīvi vienkāršs un efektīgs veids, kā to izdarīt. Izvēle paliek jūsu ziņā – vai tas būs neitrāls, dabisks materiāls vai piesātināts, buduāra cienīgs velvets.

Matēta apdare. No metāla lampām līdz grīdas flīzēm, šobrīd prožektoru gaismā gozējas matētais – oksidēts metāls, neglazēta keramika, krīta tekstūru atgādinošs pārklājums, nelakotas mēbeļu koka daļas vai parkets. Turklāt – matēts izskatās lieliski vienā ansamblī ar metāliski spožo.

Vietējo amatnieku un dizaineru darinājumi. Īpašas, rokām darinātas lietas piešķirs mājoklim jaunas, negaidītas šķautnes. Pinumi, masīvi, primitīvi keramikas trauki, neparasti apgaismes ķermeņi vai miniatūri terāriji augiem var kļūt par lakoniska interjera interesantākajiem akcentiem un vienlaikus pildīs uzglabāšanas vai citas funkcijas.

PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.