Skandi Mēbeles
Jūsu grozs

SOFT NORD audumi un ādas

SOFT NORD audumi un ādas

Mēbeļu apšuvums ir viens no svarīgākajiem aspektiem, izvēloties dīvānu savai telpai. Katram no mums apsēžoties dīvānā, patīk justies mājīgi un ērti, un kas gan to var labāk paveikt, kā izmantojot dīvāna apdari, kas jums patiks vēl daudzus gadus.

Auduma apdare ir klasiska izvēle dīvānam, kas izskatās labi un neprasa daudz kopšanas. Ražotājs SOFT NORD izmanto Oeko-tex® sertificētus mēbeļu audumus, tāpēc tas nesatur alerģiju veicinošas vai citas kaitīgas ķīmiskas vielas un garantē, ka materiāli tiek ražoti drošos sociālajos un vides apstākļos.

INFORMATĪVI!

Ja jums mājās ir mājdzīvineks, teiksim, kaķis vai suns, tad iesakam izvēlēties kādu no samta/velveta tipa audumiem, kā piemēram ORINOCO (1.grupa) vai RIVIERA, PARIS, ADORE, VOLVO (4. grupa). Šie audumi ir ļoti gludi, viegli kopjami ,un dzīvnieki ar nagiem tos nevar sabojāt.

Ja jūs vēlaties audumu, kurš nav samta vai velveta tipa, bet ir īpaši viegli kopjams, tad iesakam izvēlēties audumus SOLID (1. grupa), SORO (1.grupa), IMPERIO (2. grupa), LINEA (2. grupa), CONCEPT (3.grupa) vai LUIZA (3.grupa). Šie audumi ir ar minimālu tekstūru un nebūs ideāli piemēroti pret dzīvnieku nagiem, taču ir ļoti viegli kopjami.

Visi 300+ pieejamo audumu un ādas paraugi ir apskatāmi mūsu salonā - Dārzciema iela 91, Rīga, LV-1073, Latvija.

PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.