Skandi Mēbeles
Jūsu grozs

Soft Nord mēbeles

Soft Nord mēbeles

Skandi Mēbeles ir skandināvu dizaina mēbeļu veikals, kas piedāvā iegādāties augstas kvalitātes dīvānus - gan izvelkamus, gan neizvelkamus, tieši no ražotāja Soft Nord. 

Skandi Mēbeles ir oficiāls Soft Nord pārstāvis. Pie mums salonos ir apskatāmi gan dīvānu paraugi, gan auduma vai ādas materiālu paraugi no vairāk kā 300+ dažādiem variantiem.

Izvēlieties savu modeli, apdares materiālu, izmēru un tas tiks piegādāts jums tieši no ražotnes!


 Dīvāns bieži kļūst par mājas dvēseli, pildot tās centrālās vietas funkciju. Tā ir miera osta, kur pavadīt laiku vienatnē, kopā ar     ģimeni vai viesiem, tāpēc, izvēloties dīvānu, nevajadzētu ļauties kompromisu vilinājumam.
 Ja jūsu dzīves telpa ir neliela, vērts apsvērt izvelkamu dīvānu – tas lieliski noderēs, ja būs jāizgulda kāds vēlīns ciemiņš.
 Kas attiecas uz krāsām, tad svarīgāka par modes tendencēm ir apkārtējā vide un noskaņa – ja telpā valda mierīgi, piezemēti   toņi, dīvāns mierīgi varētu kļūt par tās pamanāmāko akcentu. Un otrādi – ja apkārt viss jau ir gana piesātināts krāsās, formās   un faktūrās, dodiet priekšroku klasiskam dīvānam neitrālā tonī – pelēkam, krēmkrāsas, burgundieša vai olīvzaļam.
PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA
Šajā e-komercijas vietnē tiek izmantotas tehniskās, analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu e-komercijas procesu pareizu darbību un apkopotu datus par to, kā vietne tiek izmantota.
Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar vietnes GDPR / Privātuma Politiku.