Paklājs SUNSET TAUPE (Handmade Collection)

€740.00

PIEEJAMS

  • Preces kods: Sunset

Skandināvu dizaina paklājs no HANDMADE kolekcijas.

Kolekcija "Handmade" ir ekskluzīva, ar rokām darinātu paklāju kolekcija, kas tika izveidota cilvēkiem, kuri augstu vērtē oriģinālu dizainu un augstas klases materiālus.

Šīs kolekcijas paklāji ir 100% roku darbs , kas piešķir tiem unikālu raksturu.

Tie izceļas ar augstāko kvalitāti, kas iegūta, pateicoties augstas kvalitātes vilnas lietošanai no Jaunzēlandes un Nepālas, kā arī viskozei, bambusa viskozei un kokvilnai.

Šī ir ideāla izvēle tiem, kas meklē neizmantotus interjera risinājumus. Tas papildina modernus, minimālistiskus dzīvokļus, kā arī dabiskas Skandināvu telpas.

Ar rokām darināta kolekcija sastāv no divām līnijām - PURE NATURE, t.i., paklājiem, kas izgatavoti tikai no augstākās kvalitātes dabīgiem izejmateriāliem, un GLAMOUR līnijas - ierakstīta Ņujorkas stilā, kur dominējošais materiāls ir smalki mirdzoša viskoze.

  • Sastāvs: 100% tencels
  • Svars: 5 250 g/m² ± 5%
  • Izgatavots ar rokām.

Šis paklājs ir pieejams dažādos izmēros.

Apskati pilno šī ražotāja katalogu (.PDF formātā)

Apskati šī materiāla kopšanas instrukciju (.PDF formātā)


Šo preci ir iespējams iegādāties uz nomaksu līdz 12 mēnešiem - bez pirmās iemaksas un ar 0% likmi!

Bezprocentu līzings bez pirmās iemaksas ar nomaksas termiņu līdz 12 mēnešiem! Piemērs: preces cena 300 €, termiņš: 12 mēneši, pirmā iemaksa: 0 €, ikmēneša maksājums: 25 €, pārmaksa: 0 €. Bezprocentu līzinga preces mūsu e-veikalā atradīsiet pēc īpašas 0% zīmes preces attēlā. Līzingu ir iespējams noformēt, sūtot mums e-pastu uz info@skandimebeles.lv vai mūsu salonos - Rīgā, Pētersalas ielā 14A un Liepājā, Graudu ielā 34.

Bezprocentu līzingu nodrošinam sadarbībā ar "Best Līzings". Dokumentu noformēšanai ir nepieciešama derīga pase vai personas apliecība (eID). Pakalpojums pieejams tikai fiziskām personām. 

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu


PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ


PLAŠS SORTIMENTS