Drēbju skapis ar 1 durvīm (Marsylia kolekcija)

€515.00

€769.00

PIEEJAMS

  • Preces kods: Drēbju skapis ar 1 durvīm (Marsylia kolekcija)

Drēbju skapis ar 1 durvīm no MARSYLIA bērnistabas mēbeļu kolekcijas.

Marsylia ir mēbeļu kolekcija bērniem ar dizainu, kurš veidots pēc Francijas pludmales kotedžu līdzības. Marsīlijas mēbeļu elementi precīzi atdarina Francijas Rivjēras ainavas.

Dažādas mēbeļu iespējas un to funkcionalitāte nodrošina, ka šo kolekciju var izmantot jebkura bērna istabas dekorēšanai - jebkurā vecumā, lai viņi to izbaudītu daudzus gadus.

Plāksnes ar uzrakstiem ir pieejamas trīs dažādās versijās franču valodā: La Plage (pludmale), La Mer (jūra) un La Soleil (saule). Uzraksti var tikt personalizēti pēc klienta pieprasījuma.

Šis skapis ir īpaši ietilpīgs un ir aprīkots ar mūsdienu tehnoloģijām - bremžu sistēmu un pašaizvēršanās sistēmu.

Skapim ir 2 plaukti un drēbju pakaramo sliede. Ir iespējams iegādāties arī papildus plauktu

Drēbju skapja izmēri:  W 54.5 × L 72 x H 183 cm.


Materiāli un konstrukcija

Mēbeles ir izgatavotas no augstas kvalitātes priedes masīvkoka un MDF. Mēbeles ir krāsotas ar ekoloģiskām ūdens krāsām, kas novērš potenciālus alerģijas riskus. Vienkāršais dizains dod jums brīvību pievienot aksesuārus un citu dekoru, lai mainītu telpas izskatu.


Apskati pilno šī ražotāja katalogu (.PDF formātā)


Šo preci ir iespējams iegādāties uz nomaksu līdz 12 mēnešiem - bez pirmās iemaksas un ar 0% likmi!

Bezprocentu līzings bez pirmās iemaksas ar nomaksas termiņu līdz 12 mēnešiem! Piemērs: preces cena 300 €, termiņš: 12 mēneši, pirmā iemaksa: 0 €, ikmēneša maksājums: 25 €, pārmaksa: 0 €. Bezprocentu līzinga preces mūsu e-veikalā atradīsiet pēc īpašas 0% zīmes preces attēlā. Līzingu ir iespējams noformēt, sūtot mums e-pastu uz info@skandimebeles.lv vai mūsu salonos - Rīgā, Pētersalas ielā 14A un Liepājā, Graudu ielā 34.

Bezprocentu līzingu nodrošinam sadarbībā ar "Best Līzings". Dokumentu noformēšanai ir nepieciešama derīga pase vai personas apliecība (eID). Pakalpojums pieejams tikai fiziskām personām. 

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu


PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ


PLAŠS SORTIMENTS